Syn Cristiana Ronalda zapatrzony w Messiego na gali FIFA

Środa, 25 października 2017 (13:31)

Syn Cristiana Ronalda skradł show na gali The Best FIFA Football Awards w Londynie. Siedmiolatek jest wielkim fanem Messiego i kiedy jego tata odbierał nagrodę dla najlepszego piłkarza roku, on nie mógł oderwać wzroku od gwiazdora Barcelony.

Primera Division: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Cristiano Ronaldo otwarcie przyznał, że jego syn bardzo lubi oglądać filmiki z Messim i jest jego fanem. Już na wcześniejszych galach, Ronaldo Jr nie ukrywał sympatii do napastnika Barcelony. Nie inaczej było także w tym roku w Londynie.

Syn CR7 na gali przywitał się z Argentyńczykiem, a później zajął miejsce na widowni obok swojego taty. Kamery uchwyciły jednak momenty, w których siedmiolatek wpatruje się w Messiego podczas trwania uroczystości. Kiedy jego tata poszedł odebrać nagrodę dla najlepszego zawodnika roku, on zaczął szeroko uśmiechać się w kierunku gwiazdora "Barcy".

Zdjęcia siedmiolatka szybko obiegły internet i stały się hitem sieci. 

INTERIA.PL

Podziel się

~CR7ok -

kiedy królewscy byli w Polsce to CR7 jako jedyny podszedł do kibiców, podpisał kilka autografów, zrobił selfie i zaangazował się w pomoc dla chorego chłopca... o czymś to świadczy

Gość

Piszesz jako Gość