Piękny gest kibica Korony Kielce. Zaskoczył trenera!

Czwartek, 9 listopada 2017 (20:03)

Na jednym z treningów Korony Kielce doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Starszy kibic koniecznie chciał osobiście pogratulować trenerowi drużyny nagrody dla najlepszego sportowca miesiąca w Ekstraklasie.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Sytuację zarejestrowała klubowa kamera Korony Kielce. Kibic zaczepił jednego z zawodników i powiedział: - Niech mnie pan w jakiś sposób skontaktuje z trenerem.

Na argument, że Gino Lettieri nie mówi po polsku, kibic od razu przypomniał, że ma przecież tłumacza. Zaproszono więc trenera, a ten usłyszał naprawdę piękne słowa.

- Panie trenerze gratulacje wielkie, że pan jest najlepszym trenerem w naszej Ekstraklasie. Chciałem panu osobiście pogratulować  - zaczął staruszek.

Gino Lettieri nie potrafił ukryć zaskoczenia, kiedy zostały mu przetłumaczone słowa szczęśliwego kibica.

- Boniek, ten nasz z PZPN gratulował, ale nie osobiście. A ja to robię osobiście! - mówił uradowany kibic.

Wideo dotarło do prezesa PZPN i bardzo mu się spodobało, więc zaproponował klubowi, że kupi starszemu panu karnet do końca sezonu. Okazało się jednak, że to nie będzie potrzebne.

"Bardzo dziękujemy za sympatyczną propozycję, ale ten pan ma już zagwarantowany karnet do końca obecnego sezonu. Ponadto na meczu z Legia będzie naszym gościem VIP i otrzyma koszulkę wraz z podpisami całej drużyny" - odpowiedziała na Twitterze Korona.

Takich kibiców można Koronie tylko pozazdrościć!

AK

INTERIA.PL

Podziel się

~kk -

elegancko zachował sie i klub i prezes PZPN....boniek zawsze mial klase i ma ...to pokolenie 1958 ... kobiety ,wino i piłka tego rocznika jest najlepsza ,najlepsza w Polsce

Gość

Piszesz jako Gość