Anna Lewandowska o Stochu: To rewelacyjny przykład dla sportowców

Poniedziałek, 8 stycznia (09:07)

Choć Anna Lewandowska nie mogła oglądać ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen, śledziła na bieżąco jego przebieg i również emocjonowała się walką Kamila Stocha z rywalami i rekordem Svena Hannawalda.

- Poznałam Kamila osobiście, to jest bardzo skromny chłopak i rewelacyjny przykład dla sportowców. Robert też zawsze to powtarza, strasznie mu gratulujemy - powiedziała małżonka Roberta Lewandowskiego, którego Stoch pokonał w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Polski w 2017 roku.

INTERIA.PL

Podziel się

~onaToDno -

Zakłamana. Nie mogła zdzierżyć, że nie wygrał jej mąż. Jej mina podczas fotografowania zwycięzców mówi wszystko. Przymknięte z nienawiści oczy i wykrzywione usta w niby uśmiechu.

~Obywatel -

Pani LEWANDOWSKA to ROBERT jest gwiazda sportu a pani tylko jego jego zona, ciągle pani się wychyla przed balaski ,PROSZĘ ABY PANI BYŁA TROCHĘ SKROMNIEJSZA I PRZESTAŁA SIĘ PANI ROBIĆ Z SIEBIE CELEBRYTKĘ , BO TO JEST JUŻ NACHALNE

~Tapeciarz -

Pani Lewandowska tyle razy panią prosiłem,niech pani już przestanie.Wszędzie się pani pcha.Nierozumie pani że to jest żałosne.Nie jest pani zbyt ładna,ale jest pani tylko żoną Roberta.

Gość

Piszesz jako Gość