Adam Małysz o sprawie Ziobry: Janek coś takiego już zrobił na wiosnę

Wtorek, 9 stycznia (09:09)

Adam Małysz tak skomentował awanturę, którą wywołał Jan Ziobro: - Coś takiego już zrobił na wiosnę. Niech sportowo pokaże, że powinien być w kadrze A, na razie tego nie pokazał.

Znakomitą atmosferę, jaka panuje wokół polskich skoków narciarskich w obliczu historycznego występu Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni, zakłócił Jan Ziobro. Członek brązowej drużyny z mistrzostw świata z Falun udostępnił w mediach społecznościowych film, na którym poinformował o zawieszeniu kariery ze względu na to, że "wielu ludzi z otoczenia chce go zniszczyć".

- Janek coś takiego już zrobił na wiosnę, gdy trener Horngacher nie widział go w swoim zespole. Oglądałem ten filmik Janka i trudno się tak tłumaczyć. On może się tak czuć, ale niech poda jakieś powody, bo w zasadzie o żadnych szczegółach nie mówi. Niech sportowo pokaże, że powinien być w kadrze A. Jak na razie tego nie pokazał, ma problem, żeby się zakwalifikować w FIS Cupie, a co dopiero w CoC (Pucharze Kontynentalnym) - powiedział Adam Małysz, który pełni obecnie w Polskim Związku Narciarskim funkcję dyrektora-koordynatora do spraw skoków.

INTERIA.PL

Podziel się

~cyc -

Ziobro twierdzi że skacze dalej jak poniektórzy inni i podaje przykłady, a na zawody nie jedzie. Więc o co chodzi, kto tu miesza ?

~vw -

jak ma się chłopak wykazać jak mu kłody pod nogi rzucają... w pierwszej kolejności wywalić pseudo trenera tajnera wylansował się na talencie małysza i myśli że pozjadał wszelkie mądrości.

Gość

Piszesz jako Gość