Kibice świętują mistrzostwo Barcelony

Poniedziałek, 30 kwietnia 2018 (09:46)

FC Barcelona pokonała Deportivo la Coruna 4-2 i zapewniła sobie mistrzostwo Hiszpanii na trzy kolejki przed końcem sezonu. Z tej okazji fani klubu wyszli na Rambla de Canaletas, by celebrować odzyskanie tytułu najlepszej drużyny La Liga.

"Duma Katalonii" po raz ósmy w historii sięgnęła po dublet, wygrywając mistrzostwo i Puchar Hiszpanii.

INTERIA.PL

Podziel się

~Kibic -

Bezapelacyjnie najlepsza drużyna klubowa na świecie,nie to co Real,który za łapówki i przy pomocy sędziów zdobywa puchary,Barcelonie w tym nikt nie pomaga,a wręcz przeciwnie w tamtym sezonie sędziowie pozbawili Barce mistrzostwa kraju,bo z Realem wygrała.

~jurne Polki -

Co to była w Barcelonie za noc!!! Wiedziałyśmy, że tak będzie i poleciałyśmy tam specjalnie samolotem. Ach, ci Hiszpanie! Rozkładałyśmy im nogi na rogach największych ulic! Bez przerwy byłyśmy przez nich młócone jak młockarnie młócą zboże! Do upadłego i na akord! Nie było przerwy ani wytchnienia, zadowalałyśmy ich na 2, nawet na wszystkie 3 otwory - więc jednocześnie. A i tak nie każdy biedaczek skorzystał, bo kolejki nie malały. Przywieziono nas do PL ambulansem - zużyte! Ale szczęśliwe! Ach, ci mężczyźni!!

Gość

Piszesz jako Gość