On robi furorę w serie A, ona wśród włoskich kibiców

Środa, 16 maja 2018 (09:02)

Milan Szkriniar to jeden z najlepszych obrońców młodego pokolenia. 23-letni Słowak jest obecnie zawodnikiem Interu Mediolan. Piłkarz robi furorę w Serie A. Nic dziwnego, że tamtejsze media oraz kibice zaczęli interesować się także partnerką piłkarza.

Szkriniar est podstawowym zawodnikiem Interu, wystąpił w tym sezonie w 39 spotkaniach, w których strzelił cztery gole, a według fachowego portalu Transfermarkt Słowak wyceniany jest na 40 mln euro.

Nic dziwnego, że tamtejsze media oraz kibice zaczęli interesować się także partnerką piłkarza. Profil Barbory Hronczekovej na Instagramie obserwuje prawie 25 tysięcy internautów. Sława zaczyna się udzielać nie tylko piłkarzowi.

Agencja TVN/-x-news

Podziel się

~facet -

Jakby zadka nie pokazał to by nie zaistniała. Nie wytrzymała, MUSIAŁA. A potem nagle podnoszą rwetest, że są traktowane przedmiotowo, że facei tacy źli i niedobrzy.

~pelik -

A jaką ona może robić furorę?? Prawie wszystko sztuczne nie naturalne i szczerze mówiąc wiele ladniejszych a co najważniejsze naturalnych bez poprawek dziewczyn chodzi po ulicach !!

~Gul Gul -

a gdybyście mieli do wyboru seks z taką panienką lub ostrą popijawę z kumplami... to co byście wybrali ? wódę czy piwo ?

Gość

Piszesz jako Gość