Jerzy Dudek: Nie dziwi mnie brak powołania dla Kamila Grosickiego

Środa, 29 sierpnia (08:37)

- Brak powołania dla Kamila Grosickiego mnie nie dziwi - skomentował Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski.

W poniedziałek selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek, powołał kadrę na mecz Ligi Narodów z Włochami oraz spotkanie towarzyskie z Irlandią. W zestawieniu nie znalazł się Kamil Grosicki, który był pewnym punktem drużyny prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę.

- Grosik" jest w trudnym momencie swojej przygody z piłką. Jest chyba w trakcie zmiany klubu - powiedział Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski.

- Z jednej strony powołanie by mu pomogło, a z drugiej strony, trzeba powiedzieć, że jeżeli ta zmiana klubu ma wpłynąć na niego dobrze, to on musi skupić się na wywalczeniu miejsca w swoim zespole i wtedy ewentualnie oczekiwać powołania od trenera Brzęczka. Brak "Grosika" mnie nie dziwi. On praktycznie przez półtora miesiąca nie grał w piłkę, więc mógłby być słabą wartością dla nowo budowanego zespołu - stwierdził Jerzy Dudek.

X-news

Podziel się

~kamil -

omawiając sytuację grosickiego jurek dudek powinien się pochylić także nad przypadkiem powołania błaszczykowskiego. sytuacja jednego i drugiego piłkarza to jeden temat którego nie można rozdzielać na odrębne części panowie jurkowie.

~kj -

Powiedzmy sobie szczerze, Grosicki umie się kiwać, ale strzelić w światło bramki niestety nie potrafi, co powinno go dyskwalifikować jako reprezentanta Polski. Co z tego, że przedrybluje dwóch albo trzech obrońców, skoro wkrótce potem strzeli Panu Bogu w okno.

Gość

Piszesz jako Gość