Kujawsko-pomorskie: DK 25 zablokowana po zderzeniu trzech aut

Niedziela, 2 grudnia (17:09)

Droga krajowa nr 25 jest zablokowana po zderzeniu trzech aut w miejscowości Stopka w powiecie bydgoskim (woj. kujawsko-pomorskie). Samochody nie przejadą trasą łączącą Bydgoszcz z województwem zachodniopomorskim jeszcze przez ponad godzinę.

"W tej miejscowości w gminie Koronowo doszło do zderzenia trzech aut. Jedno dziecko zostało zabrane do szpitala, ale raczej obligatoryjnie. Trasa na Szczecin może być zblokowana jeszcze przez ponad godzinę" - powiedział PAP dyżurny z Punktu Informacji Drogowej bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.  

Na miejscu pracują służby - straż pożarna oraz policja.

PAP

Podziel się

~Stajenny -

Trzeba jeszcze wprowadzić nakaz jeżdżenia z wysmarowanym łajenkiem na przedniej masce.Dzięki temu będzie mniej wypadków i mniej zabitych o 1000 osób rocznie.A wiecie dlaczego.A bo z wysmarowanym łajenkiem samochód będzie bardziej wyczuwalny z daleka niż by był bez niego.To też zwiększy bezpieczeństwo.

~Czarownik -

No jak to łatwo i prosto ciemny naiwny ludek kupił bajeczkę o włączonych światełkach w dzień.Przez tysiące lat chcieli wynaleźć czapkę niewidkę i jakoś to nie wychodziło a 11 lat temu okazało się że to takie proste i genialne że wcześniej do tej pory nikt na to nie wpadł.Wystarczyło tylko jadące auto bez włączonych świateł i czapka niewidka gotowa.Eureka normalnie Nobla przyznać trzeba

Gość

Piszesz jako Gość