w dziale: Hydepark

Minister Szumowski powiedział za dużo? (29)

Minister Szumowski powiedział za dużo?

Logos
Odpowiedz
Oceń temat:
Środa, 15 kwietnia (12:47)

Minister Szumowski: TESTY na C19 FAŁSZYWIE DODATNIE!

Znaczy przyznał się że rząd robi Polaków w konia wydając pieniądze z podatków na interesujące testy fałszywie dodatnie?

[video]https://youtu.be/268mVk2x37k[/video]

Re: Minister Szumowski powiedział za dużo?

Rosee
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:06)

ireneo Ta miernota już dawno przestała się kontrolować i po prostu plecie, a ze jest bezwolny to tow. Jarosław pozwoli mu się z długoPISem ślizgać nadal.

Kogo nazywasz miernotą?

Logos
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:09)

ireneo Ta miernota już dawno przestała się kontrolować i po prostu plecie, a ze jest bezwolny to tow. Jarosław pozwoli mu się z długoPISem ślizgać nadal.

Coraz więcej cudawianek wyłazi z pisowskich buciorów, a forumowy Keramek idzie w zaparte broniąc ich jak osłabiona koza z braku pomyślunku.

Logos
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:10)

Rosee

Kogo nazywasz miernotą?

Tego o którym jest mowa w temacie, tak trudno ogarnąć?

ireneo
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:10)

Rosee

Kogo nazywasz miernotą?

A masz jakieś propozycje? Prxedstaw przemyślę i moze cie zadowolę.

ireneo
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:20)

Logos

Coraz więcej cudawianek wyłazi z pisowskich buciorów, a forumowy Keramek idzie w zaparte broniąc ich jak osłabiona koza z braku pomyślunku.

Cóż, on z tych, którym nie da się wmówić, że czarne jest czarne. A ja postanowiłem jak w bajce - Brysia będę mijał z daleka bo nie lubię jak coś szczeka. Poza tym brak mi cierpliwości, no i też nie eidzę sensu sby wykładać wszystko z chirurgiczną precyzją co do znaczenia jak w elementarzu. Skróty myślowe przy nich, to jak zakładać sobie pętlę na sekundę przed trzęsieniem ziemi.
Powyżej popełniłem komentarz, wydawać się mogło "literalny" a dostałem pytanie o miernotę. A jest jak byk naPISane!

Rosee
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:21)

ireneo

Rosee

Kogo nazywasz miernotą?

A masz jakieś propozycje? Prxedstaw przemyślę i moze cie zadowolę.

Wspaniały lekarz i człowiek.

Logos
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:31)

ireneo

Logos

Cóż, on z tych, którym nie da się wmówić, że czarne jest czarne. A ja postanowiłem jak w bajce - Brysia będę mijał z daleka bo nie lubię jak coś szczeka. Poza tym brak mi cierpliwości, no i też nie eidzę sensu sby wykładać wszystko z chirurgiczną precyzją co do znaczenia jak w elementarzu. Skróty myślowe przy nich, to jak zakładać sobie pętlę na sekundę przed trzęsieniem ziemi.
Powyżej popełniłem komentarz, wydawać się mogło "literalny" a dostałem pytanie o miernotę. A jest jak byk naPISane!

Żarliwi wyznawcy PiS są zdumiewająco podobni w braku pomyślunku, to cecha po której można ich wyłapać.

Pisiory na różnorakie wieści reagują kierując się instynktem, nigdy rozumem

ireneo
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:34)

Logos

Rosee

Kogo nazywasz miernotą?

Tego o którym jest mowa w temacie, tak trudno ogarnąć?

:) Ja mam tak z nimi od 2015 roku.

firms
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:35)

Co za brednie. To tak jest jak się taki "ekspert" do Youtube dorwie.

Po pierwsze to ta wypowiedź jest w całości i nikt nic nie usunął.

Po drugie, gostek z filmu ją zmanipulowal bo nie ma początku tej wypowiedzi, jest wyjęta z kontekstu.

Po trzecie, minister mówi o testach PRZESIEWOWYCH a nie o laboratoryjnych, to są testy które badają przeciwciała i mogą być fałszywie dodatnie. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, internet jest dla ludzi, więc proponuję poszukać.

Logos
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:48)

firms
Co za brednie. To tak jest jak się taki "ekspert" do Youtube dorwie.

Po pierwsze to ta wypowiedź jest w całości i nikt nic nie usunął.

Po drugie, gostek z filmu ją zmanipulowal bo nie ma początku tej wypowiedzi, jest wyjęta z kontekstu.

Po trzecie, minister mówi o testach PRZESIEWOWYCH a nie o laboratoryjnych, to są testy które badają przeciwciała i mogą być fałszywie dodatnie. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, internet jest dla ludzi, więc proponuję poszukać.

Rozumiem że testy przesiewowe robione są ad hoc z łapanek na ulicach a laboratoryjne są z laboratoriów?

Znasz zapewne skuteczność obu testów i rodzaje wirusów jakie wykrywają?

Keramek
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:54)

Jeden skończył to drugi zaczyna pisanie fake news.😂🤣😆

Minister mówi co by było gdyby wykonywano po 30 milionów testów. To oczywiste, że pomyłki przy takich liczbach muszą się zdarzać. Więc bezpodstawne testowanie poza kosztami niewiele daje.

Teraz rozumiesz logosiku dlaczego testy i to kilkakrotnie robi się ludziom u których lekarze podejrzewają chorobę.
Nie nie rozumiesz😂🤣😆 to napiszę bo rząd chce mieć pewność że trafnie diagnozuje chorych i nie wyrzuca pieniędzy w błoto.

Logos
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:59)

Keramek Jeden skończył to drugi zaczyna pisanie fake news.😂🤣😆

Minister mówi co by było gdyby wykonywano po 30 milionów testów. To oczywiste, że pomyłki przy takich liczbach muszą się zdarzać. Więc bezpodstawne testowanie poza kosztami niewiele daje.

Teraz rozumiesz logosiku dlaczego testy i to kilkakrotnie robi się ludziom u których lekarze podejrzewają chorobę.
Nie nie rozumiesz😂🤣😆 to napiszę bo rząd chce mieć pewność że trafnie diagnozuje chorych i nie wyrzuca pieniędzy w błoto.

Zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz nieszczęśniku i czy aby na pewno zrozumiałeś temat?

Jako fanatyczny pisior starasz się dopasować rzeczywistość do własnych fobii i lęków, ale tak się nie da, nawet radiomaryjni wymiękają

Dobrawa1
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (13:59)

Już nie da się czytać tego, co niektórzy tu wypisują. Całkowity brak szacunku do wszystkiego i wszystkich.

Keramek
Odpowiedz
Środa, 15 kwietnia (14:07)

Logos

Keramek Jeden skończył to drugi zaczyna pisanie fake news.😂🤣😆

Zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz nieszczęśniku i czy aby na pewno zrozumiałeś temat?

Jako fanatyczny pisior starasz się dopasować rzeczywistość do własnych fobii i lęków, ale tak się nie da, nawet radiomaryjni wymiękają

Logosiku 😂🤣😆 przecież to ty z rene zakładacie fake naew więc tylko wam pokazuję brak logiki w waszym myśleniu. Przekonuję się coraz bardziej że wy niewiele rozumiecie z tego o czym piszecie Byle tylko obrazić pis byle tylko obrazić katolików i to sprawia wam frajdę.

12