w dziale: Seks

orgazm łechtaczkowy a pochwowy (42)

Re: orgazm łechtaczkowy a pochwowy

~Enzo
Odpowiedz
~Enzo
Wtorek, 2 października 2018 (16:36)

~Stonka Sama nigdy nie miałam orgazmu pochwowego ale mam równiez problem z osiągnięciem orgazmu łęchtaczkowego.Mam go jak sama sie masturbuję ale mam problem z osiągnięciem go z chłopakiem. On bardzo sie stara, jest delikatny ale sama zaczynam się spinać i skupiam sie tylko na orgazmie i dochodzi do tego,ze denerwuję sie i nie mogę osiągnąć. On jest moim pierwszym partnerem :(

Miałem kiedyś partnerkę, która 3 orgazmy to miała za każdym razem ze mną maksa jakiego z niej wycisnąłem to 8-9 dokładnie nie pamiętam ale mam to nagrane więc łatwo sprawdzić :)

~brandol
Odpowiedz
~brandol
Wtorek, 2 października 2018 (18:52)

~gyja Jak nie potrafisz zadowolić kobiety, to się lepiej za to nie bierz!!

mondrala się odezwał,

~Mariczka
Odpowiedz
~Mariczka
Piątek, 9 listopada 2018 (08:38)

Nie miałam nigdy orgazmu pochwowego I nie wiem czy będe miała. Próbowałam sama ale nie udało mi się ;) I raczej nie wyobrażam sobie abym miała osiągnać taki orgazm podczas współżycia i podczas penetracji. Osiągam o wiele większą przyjemność przy dotyku łechtaczki. Jeśli chodzi natomiast o ochotę na seks.... Polecam sex elixir. W który wcześniej trudno było mi uwierzyć ale teraz wiem, ze cos w tym jednak musi być.

~joanna
Odpowiedz
~joanna
Piątek, 9 listopada 2018 (14:19)

A można gdzieś kupić sobie próbkę tego środka? Zastanawiałam się nad przetestowaniem.

~Kaśka
Odpowiedz
~Kaśka
Wtorek, 11 grudnia 2018 (21:04)

Najlepszy jest orgazm mieszany - daje bardzo intensywne odczucia i jest możliwy w trakcie seksu z partnerem. Można spróbować podczas gry wstępnej i z pomocą seksu oralnego, ale ja z mężem jesteśmy za używaniem w łóżku różnych akcesoriów erotycznych. Najpierw kupiłam w butiku n69.pl masażer łechtaczki z myślą o sobie, potem do kompletu doszedł jeszcze wibrator króliczek i (dla niego) masturbator, które niesamowicie wzbogacają seks. W momencie gdy pieści Cię jednocześnie facet i wibrująca zabawka można absolutnie odlecieć. Po orgazmie mieszanym wybór pomiędzy łechtaczkowym i pochwowym jest trochę śmieszny :P

basiekk
Odpowiedz
Środa, 19 grudnia 2018 (07:04)

Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego i z tego co sobie czytam to nie jestem jedyna bo bardzo wiele kobiet ma z tym problem i równiez nie odczuwa takiego orgazmu.... Doświadczyłam do tej pory wyłącznie orgazmu łechtaczkowego, z ktorym równiez miałam na poczatku problem. Po prostu za bardzo się spinałam i nie mogłam dojść. Jednak potem wyluzowałam, wypracowaliśmy sobie własne pieszczoty z facetem.poza tym kupilismy sobie kilka zabawek (w tym libi gel oraz wibrator) i było o wiele lepiej.

~danka
Odpowiedz
~danka
Poniedziałek, 1 czerwca 2020 (07:18)

mój partner doprowadza mnie do orgazmu pochwowego tylko wtedy gdy wcześniej wezmę taki specyfik Feminam Libido w ilości 3 - 4 abletki przed. To są bardzo mocne ziółka na pobudzenie. Nie bez znaczenia ma też odpowiednie nawilżenie.

~Felicjaa
Odpowiedz
~Felicjaa
Piątek, 5 czerwca 2020 (11:50)

to te rozpuszczalne tabletki z USA?

Anonymous
Odpowiedz
Anonymous
Piątek, 12 czerwca 2020 (15:52)

A czy od zaciskania ud na głowie partnera kobieta dozna orgazmu?

~Koralgol
Odpowiedz
~Koralgol
Sobota, 19 września 2020 (11:17)

ja rozpuszczam te feminam libido mojej kobiecie i działają za każdym razem dzięki szwagier

Anonymous
Odpowiedz
Anonymous
Wtorek, 22 września 2020 (01:36)

Kiedyś słyszałem, że kobieta może mieć orgazm od samego całowania wewnętrznej strony ud. Mnie jako faceta podnieca taka zabawa. Partnerka nie musi zdejmować bielizny. Można to zrobić na plaży, gdy nikt nie patrzy. A najlepiej jak jeszcze dorzuci się do tego elementy kobiecej dominacji. Na przykład jak złapie moją głowę i każe je całować. To byłoby super. Pytanie, czy od samego całowania ud kobieta dojdzie?

Majaa
Odpowiedz
Majaa
Piątek, 25 września 2020 (18:08)

Ja największy orgazm mam podczas grupowego seksu w obie dziurki.
Mój chłopak również bardziej jest zaspokojony gdy skończy w obie dziurki.

123