w dziale: Polityka

Polka porwana przez UFO ujawnia prawdę o kosmitach! (14)

Polka porwana przez UFO ujawnia prawdę o kosmitach!

Gość
Odpowiedz
Oceń temat:
Gość
Sobota, 8 września 2018 (23:42)

Bardzo ciekawa. Wiem, że w Polsce jest więcej ludzi którzy wiedzą więcej o obcych, ale milczą - ze strachu przed odrzuceniem i wyśmianiem. Dlatego bardzo dobrze, że ta kobieta wyznała prawdę. To powolny proces, ale myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=5s9_eSlsKxg[/video]

Re: Polka porwana przez UFO ujawnia prawdę o kosmitach!

~gosc
Odpowiedz
~gosc
Niedziela, 9 września 2018 (00:29)

Okey wierzycie w to ? Bo to przecież nie wasz film i przezycia

~gosc
Odpowiedz
~gosc
Niedziela, 9 września 2018 (00:30)

Dlaczego to nie ona opowiada swoim głosem ?

Gość
Odpowiedz
Gość
Niedziela, 9 września 2018 (00:36)

~gosc Dlaczego to nie ona opowiada swoim głosem ?

bo to list jest przecież

~gość
Odpowiedz
~gość
Niedziela, 9 września 2018 (00:37)

Bzdury. Żadne UFO nie istnieje. Nikt, nigdy nie widział żadnych kosmitów, a te bajki zostały wymyślone żeby żerować na naiwnosci gawiedzi.

~klik
Odpowiedz
~klik
Niedziela, 9 września 2018 (11:37)

~gość Bzdury. Żadne UFO nie istnieje. Nikt, nigdy nie widział żadnych kosmitów, a te bajki zostały wymyślone żeby żerować na naiwności gawiedzi.

ten filmik to akurat bzdura ale dlaczego Watykan organizuje już kolejna konferencje na temat Obcych? pamiętam tylko jeden najmniej ważny artykuł ale można poszukać "Watykan obawia się ujawnienia istnienia obcych"(ujawnienia ! nie istnienia -tego sa pewni)

Gość
Odpowiedz
Gość
Niedziela, 9 września 2018 (13:33)

~klik

~gość Bzdury. Żadne UFO nie istnieje. Nikt, nigdy nie widział żadnych kosmitów, a te bajki zostały wymyślone żeby żerować na naiwności gawiedzi.

ten filmik to akurat bzdura ale dlaczego Watykan organizuje już kolejna konferencje na temat Obcych? pamiętam tylko jeden najmniej ważny artykuł ale można poszukać "Watykan obawia się ujawnienia istnienia obcych"(ujawnienia ! nie istnienia -tego sa pewni)

Ten filmik być może jest bzdura..... Ale.... Umiesz czytać ze zrozumieniem "ujawnienia istnienia" przeczy temu że to istnienie istnieje? Serio?

I czy to naprawdę możliwe, że nie ma żadnej inteligentnej cywilizacji, prócz naszej, w tak ogromnym wszechświecie?

Wkleję ten filmik po raz setny może coś zaiskrzy...jakaś myśl cy cuś....

[video]https://www.youtube.com/watch?v=qJ0BlsaM7zQ[/video]

Gość
Odpowiedz
Gość
Niedziela, 9 września 2018 (13:50)

~klik

Ja pamiętam jeden wywiad sprzed kilku lat z jakimś watykańskim księdzem astronomem, mówił on że jego marzeniem jest ochrzcić kosmitę... a więc może szukają nowych terenów dla krucjat, no i bogactw :) Co za bezczelne typy to są, skąd pomysł że jakaś cywilizacja może być tak zacofana jak nasza? Jeśli rzeczywiście by tu przylatywali to byłby znak że zacofani nie są, i znaku krzyża nie przyjmą, tylko wyśmieją watykanistów... :))

W rzeczywistości we Wszechświecie mogą istnieć miliony cywilizacji, ale nigdy się one ze sobą mogą nie spotkać, bo po prostu odległości między nimi są za duże.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=OKnpPCQyUec[/video]

minimax777
Odpowiedz
Niedziela, 9 września 2018 (15:57)

Kajetana

~klik

Ten filmik być może jest bzdura..... Ale.... Umiesz czytać ze zrozumieniem "ujawnienia istnienia" przeczy temu że to istnienie istnieje? Serio?

I czy to naprawdę możliwe, że nie ma żadnej inteligentnej cywilizacji, prócz naszej, w tak ogromnym wszechświecie?

Ludzie czekaja az nauka im udowodni ze istnieje zycie na innych planetach. Ze to zycie tez przybiera takie formy ja tu na ziemi. W swojej krotkowzrocznosci i LENISTWIE .. bo zawsze czekaja az ktos cos za nich zrobi .. nie sa w stanie zrozumiec ze ICH WLASNE ZYCIE .. jest DOWODEM na istnienie zycia we wszechswiecie. Czego mozna wiecej chciec ???. Nauka kiedys tylko udowodni jakie formy to zycie przyjmuje.. a jesli my wygladamy tak jak .. wygladamy ... to na 100% istnieje zycie o podobnej, jak nie prawie identycznej formie jak nasza.

Zrodlo ktoremu ja ufam .. ale nie moge udowodnic, mowi ze w naszej galaktyce TYLKO.... sa milony cywilizacji ludzkich .. bardzo podobnych do nas. Jest ponoc ponad 200 kolorow skory/ocieni jakimi te cywilizacje sie roznia. Czy to prawda ??? .. Mysle ze tak. Pzdrv

Gość
Odpowiedz
Gość
Niedziela, 9 września 2018 (18:49)

minimax777

Kajetana

~klik

Ludzie czekaja az nauka im udowodni ze istnieje zycie na innych planetach. Ze to zycie tez przybiera takie formy ja tu na ziemi. W swojej krotkowzrocznosci i LENISTWIE .. bo zawsze czekaja az ktos cos za nich zrobi .. nie sa w stanie zrozumiec ze ICH WLASNE ZYCIE .. jest DOWODEM na istnienie zycia we wszechswiecie. Czego mozna wiecej chciec ???. Nauka kiedys tylko udowodni jakie formy to zycie przyjmuje.. a jesli my wygladamy tak jak .. wygladamy ... to na 100% istnieje zycie o podobnej, jak nie prawie identycznej formie jak nasza.

Zrodlo ktoremu ja ufam .. ale nie moge udowodnic, mowi ze w naszej galaktyce TYLKO.... sa milony cywilizacji ludzkich .. bardzo podobnych do nas. Jest ponoc ponad 200 kolorow skory/ocieni jakimi te cywilizacje sie roznia. Czy to prawda ??? .. Mysle ze tak. Pzdrv

Nie potrzebuje dowodów i nie gdybam jacy ci obcy są, być może, jesli istnieją dłużej od nas, wyewoluowali nieco i wyglądają inaczej ale są podobni, wystarczy mi logiczne myślenie. Tak jak napisałeś.

Pozdrawiam również!

Laila44
Odpowiedz
Niedziela, 9 września 2018 (21:40)

Nie będę opisywać moich snów- senne mary ni to sen ni to jawa.Przeżyłam śmierć kliniczną o której długo nikomu nie powiedziałam a było to 35 lat temu.Jestem pewna że nie jesteśmy sami we wszechświecie, że istnieją inne cywilizacje że istnieją-- nie wiem jak ich nazwać--po prostu nazwę ich "inni" którzy wyglądają inaczej niż my, są mądrzejsi od nas.Pewne jest i to że mieszkają wokół nas a dla niepoznaki wyglądają jak my ziemianie.Gdyby komuś przyszło mieszać do tego co napisałam obecnych polityków to nie radzę.

abce
Odpowiedz
Niedziela, 9 września 2018 (22:57)

~gość Bzdury. Żadne UFO nie istnieje. Nikt, nigdy nie widział żadnych kosmitów, a te bajki zostały wymyślone żeby żerować na naiwnosci gawiedzi.

Radzę więcej czytać !

abce
Odpowiedz
Niedziela, 9 września 2018 (23:52)

Już w latach 90-tych czytałam o podobnych sytuacjach - w kwartalniku " UFO " . Miało to miejsce w Stanach Zj . Niektóre " zabierane " osoby miały wszczepiane "czipy " .

~Krioblafto
Odpowiedz
~Krioblafto
Sobota, 23 lutego 2019 (18:25)

https://tygodnik.tvp.pl/41260733/obcy-sa-wsrod-nas-dlugo-po-innych-gatunkach-na-ziemie-przybyly-osmiornice