• Zagłębie Lubin   -   Lech Poznań
    05.12 17:30
    Wkrótce Live!
  • Cracovia   -   Legia Warszawa
    05.12 20:00
    Wkrótce Live!
  • Queens Park Rangers FC   -   Stoke City FC
    05.12 15:30
  • Tottenham Hotspur Londyn   -   Norwich City
    05.12 15:00
  • Leeds United   -   Brentford FC
    05.12 15:00
  • Manchester United   -   Crystal Palace FC
    05.12 15:00
  • Aston Villa FC   -   Leicester City
    05.12 17:30
  • Rochdale AFC   -   Plymouth Argyle FC
    05.12 13:15
  • Colchester United FC   -   Wigan Athletic FC
    05.12 13:30
  • Kidderminster Harriers FC   -   FC Halifax Town
    05.12 17:00
  • Salford City FC   -   Chesterfield FC
    05.12 18:15
  • Linzer Athletik Sport Klub   -   SV Ried
    05.12 14:30
  • Wolfsberger Athletik Club   -   SC Rheindorf Altach
    05.12 14:30
  • Rapid Wiedeń   -   Austria Wiedeń
    05.12 17:00
  • KFCO Beerschot-Wilrijk   -   Royal Antwerp FC
    05.12 13:30
  • RSC Anderlecht Bruksela   -   SV Zulte-Waregem
    05.12 16:00
  • Standard Liege   -   Royal Charleroi Sporting Club
    05.12 18:30
  • YR KV Mechelen   -   KRC Genk
    05.12 21:00
  • Corinthians Sao Paulo   -   Gremio Porto Alegre
    05.12 20:00
  • EC Bahia   -   Fluminense Rio de Janeiro
    05.12 20:00
  • CA Mineiro Belo Horizonte   -   Red Bull Bragantino
    05.12 20:00
  • Ceará SC   -   América FC (Minas Gerais)
    05.12 23:00
  • Slavia Sofia   -   Lokomotiw Płowdiw
    05.12 11:15
  • FC Lokomotiv Sofia 1929   -   PFC Ludogorets 1945 Razgrad
    05.12 13:30
  • Pirin 1922 Błagojewgrad   -   CSKA Sofia
    05.12 15:45
  • Lokomotiva Zagrzeb   -   HNK Šibenik
    05.12 15:00
  • Dinamo Zagrzeb   -   Hajduk Split
    05.12 17:30
  • APOEL Nikozja   -   Pafos FC
    05.12 16:00
  • AEL Limassol   -   Omonia Nikozja
    05.12 18:00
  • Sutjeska Niksic   -   FK Mornar Bar
    05.12 13:00
  • Rudar Pljevlja   -   FK Jezero Plav
    05.12 13:00
  • Buducnost Podgorica   -   OFK Petrovac
    05.12 14:00
  • FK Dečić   -   FK Podgorica
    05.12 15:00
  • FK Iskra Danilovgrad   -   Zeta Golubovci
    05.12 16:00
  • Banik Ostrawa   -   Dynamo Czeskie Budziejowice
    05.12 15:00
  • Bohemians 1905 Praga   -   FK Jablonec
    05.12 15:00
  • FK Mladá Boleslav   -   FK Pardubice
    05.12 15:00
  • 1. FC Slovácko   -   Viktoria Pilzno
    05.12 18:00
  • Flora Tallin   -   Levadia Tallinn
    05.12 12:00
  • AS Saint-Etienne   -   Stade Rennes FC
    05.12 13:00
  • FC Lorient   -   FC Nantes
    05.12 15:00
  • AS Monaco   -   FC Metz
    05.12 15:00
  • Stade de Reims   -   Angers Sporting Club de l'Ouest
    05.12 15:00
  • Montpellier HSC   -   Clermont Foot 63
    05.12 15:00
  • OGC Nice   -   RC Strasbourg Alsace
    05.12 17:00
  • Girondins Bordeaux   -   Olympique Lyon
    05.12 20:45
  • Hauts Lyonnais SC   -   FC Bourgoin-Jallieu
    05.12 13:30
  • Solidarité Scolaire   -   US Sarre Union
    05.12 15:00
  • Ionikos Nikaias   -   PAOK Saloniki
    05.12 16:15
  • Aris Saloniki FC   -   Asteras Trypolis FC
    05.12 18:30
  • AEK Ateny   -   Panathinaikos Ateny
    05.12 18:30
  • Rayo Vallecano   -   RCD Espanyol Barcelona
    05.12 14:00
  • Elche CF   -   Cádiz CF
    05.12 16:15
  • Levante UD   -   CA Osasuna
    05.12 18:30
  • Real Club Celta de Vigo   -   Valencia Club de Futbol
    05.12 21:00
  • Real Valladolid CF Promesas   -   Real Racing Club de Santander
    05.12 12:00
  • Bilbao Athletic   -   CD Badajoz
    05.12 12:00
  • CD Tudelano   -   Real Unión Club de Irún
    05.12 12:00
  • CD Unionistas de Salamanca CF   -   UD San Sebastián de los Reyes
    05.12 16:00
  • CF Rayo Majadahonda   -   UD Logroñés
    05.12 17:00
  • Cultural y Deportiva Leonesa   -   Real Club Celta de Vigo II
    05.12 17:00
  • Real Madryt Castilla   -   CD Castellón
    05.12 12:00
  • CD Atlético Baleares   -   Sevilla Atlético
    05.12 12:00
  • Algeciras CF   -   Atlético Sanluqueño CF
    05.12 12:00
  • FC Andorra   -   Real Balompédica Linense
    05.12 17:00
  • Villarreal CF II   -   FC Barcelona Atlètic
    05.12 17:00
  • UE Cornellà   -   Club Gimnastic de Tarragona
    05.12 19:00
  • SD Ponferradina   -   CD Mirandés
    05.12 14:00
  • Malaga Club de Futbol   -   SD Amorebieta
    05.12 16:00
  • CD Lugo   -   UD Ibiza
    05.12 18:15
  • Real Oviedo   -   AD Alcorcón
    05.12 18:15
  • Real Sociedad de Fútbol II   -   Burgos CF
    05.12 18:15
  • UD Las Palmas   -   Real Sporting de Gijón
    05.12 20:30
  • RKC Waalwijk   -   NEC Nijmegen
    05.12 12:15
  • Go Ahead Eagles   -   Twente Enschede
    05.12 14:30
  • Alkmaar Zaanstreek   -   Sparta Rotterdam
    05.12 14:30
  • Feyenoord Rotterdam   -   Fortuna Sittard
    05.12 16:45
  • Hapoel Tel Awiw   -   Hapoel Jerusalem FC
    05.12 18:30
  • Hapoel Nof HaGalil FC   -   Maccabi Hajfa
    05.12 19:15
  • Beitar Jerusalem FC   -   Maccabi Tel Awiw
    05.12 19:45
  • FK Borec Veles   -   FK Makedonija Gjorče Petrov
    05.12 13:00
  • Fudbalska Akademija Pandev   -   FK Bregalnica Štip
    05.12 13:00
  • KF Shkendija   -   FK Pelister
    05.12 13:00
  • FK Skopje   -   KF Shkupi 1927
    05.12 13:00
  • FC Struga Trim-Lum   -   FK Tikveš
    05.12 13:00
  • Club León   -   CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León
    05.12 04:00
  • SG Dynamo Drezno   -   Karlsruher SC
    05.12 13:30
  • 1. FC Heidenheim 1846   -   SSV Jahn 2000 Ratyzbona
    05.12 13:30
  • Hannover 96   -   Hamburger SV
    05.12 13:30
  • SC Freiburg II   -   MSV Duisburg
    05.12 13:00
  • VfL Osnabrück   -   TSV Havelse
    05.12 14:00
  • VfB Stuttgart 1893   -   Hertha Berlin
    05.12 15:30
  • Borussia Moenchengladbach   -   SC Freiburg
    05.12 17:30
  • Fk Bodo/Glimt   -   Brann Bergen
    05.12 17:00
  • Stabok IF   -   Rosenborg Trondheim
    05.12 17:00
  • Sandefjord Fotball   -   Kristiansund BK
    05.12 17:00
  • Sarpsborg 08 FF   -   Tromso Idrettslag
    05.12 17:00
  • Molde FK   -   Lillestroem SK
    05.12 17:00
  • Stromsgodset IF   -   FK Haugesund
    05.12 17:00
  • Viking Stavanger   -   Odd Grenland Skien
    05.12 17:00
  • Valerenga Oslo   -   Mjøndalen IF
    05.12 17:00
  • Arka Gdynia   -   Stomil Olsztyn
    05.12 12:40
  • Chrobry Głogów   -   Widzew Łódź
    05.12 15:00
  • GKS Jastrzębie Zdrój   -   Korona Kielce
    05.12 18:00
  • KKS Lech Poznań II   -   Znicz Pruszków
    05.12 12:00
  • RKS Garbarnia Kraków   -   Wisła Puławy
    05.12 12:00
  • Pogoń Siedlce   -   KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010
    05.12 12:00
  • Motor Lublin   -   WKS Śląsk Wrocław II
    05.12 16:00
  • GKS Bełchatów   -   Ruch Chorzów
    05.12 18:00
  • CD Santa Clara   -   FC Arouca
    05.12 16:30
  • Gil Vicente FC   -   FC Famalicão
    05.12 19:00
  • Sporting Braga   -   GD Estoril Praia
    05.12 21:30
  • FC Penafiel   -   Académica de Coimbra
    05.12 12:00
  • SC Covilha   -   GD Chaves
    05.12 15:00
  • CD Trofense   -   Academico de Viseu FC
    05.12 16:30
  • CD Mafra   -   SC Farense
    05.12 21:30
  • FK Chimki   -   FK Arsenal Tula
    05.12 12:00
  • FK Nizhny Novgorod   -   Rubin Kazań
    05.12 14:30
  • Dynamo Moskwa   -   FK Ufa
    05.12 14:30
  • FK Soczi   -   FK Krasnodar
    05.12 17:00
  • CS Mioveni   -   Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
    05.12 12:30
  • FC U Craiova 1948 SA   -   FC Voluntari
    05.12 15:00
  • Steaua Bukareszt   -   AFC UTA Arad
    05.12 20:30
  • NK Bravo   -   NK Radomlje
    05.12 13:00
  • NK Domžale   -   NK Olimpija Ljubljana
    05.12 17:00
  • Dundee United FC   -   Celtic Glasgow
    05.12 13:00
  • Livingston FC   -   Heart of Midlothian
    05.12 16:00
  • FC Basel 1893   -   FC Lausanne Sport
    05.12 14:15
  • FC Lugano   -   FC Sion
    05.12 16:30
  • FC Sankt Gallen 1879   -   Grasshopper Club Zürich
    05.12 16:30
  • El Salvador   -   Ekwador
    05.12 03:00
  • Kayseri Spor Kulübü   -   Antalyaspor Kulübü
    05.12 11:30
  • Hatay Spor Kulübü   -   Istanbul Büyükşehir Belediyespor
    05.12 14:00
  • Giresun Spor Kulübü   -   Fatih Karagümrük Spor Kulübü
    05.12 14:00
  • Fenerbahçe Spor Kulübü   -   Çaykur Rize Spor Kulübü
    05.12 17:00
  • FC Zorya Luhansk   -   FK Inhulets' Petrove
    05.12 13:00
  • FC Oleksandria   -   FC Minai
    05.12 16:00
  • FK Desna Chernihiv   -   FK Mariupol'
    05.12 18:30
  • Club Social y Deportivo Villa Española   -   Cerro Largo Fútbol Club
    05.12 13:45
  • Kisvárda Master Good FC   -   MOL Fehérvár FC
    05.12 13:30
  • MTK Hungária Budapeszt   -   Újpest FC
    05.12 16:00
  • Bologna FC 1909   -   ACF Fiorentina
    05.12 12:30
  • Venezia FC   -   Hellas Verona FC
    05.12 15:00
  • ASD Spezia Calcio 2008   -   US Sassuolo Calcio
    05.12 15:00
  • Sampdoria Genua   -   Lazio Rzym
    05.12 18:00
  • Juventus Turyn   -   Genoa CFC 1893
    05.12 20:45
  • Ascoli Picchio FC 1898   -   Parma Calcio 1913
    05.12 14:00
  • Calcio Como   -   AC Pisa 1909
    05.12 14:00
  • Brescia Calcio   -   SS Monza 1912
    05.12 16:15
  • US Alessandria Calcio 1912   -   AS Cittadella
    05.12 20:30